Soojuspumpade hooldus ja remont

Pilt-remont
Meie teenused

Miks tellida hooldus ja remont meilt?

Korrektselt hooldatud kütte-või jahutusseade säilitab oma võimsuse pikkadeks aastateks. Õigel ajal hooldatud soojuspump töötab efektiivselt ja energiasäästlikult ning aitab ennetada ja vältida ootamatuid soojuspumba rikkeid. Soojuspumpa on soovitatav hooldada korra aastas enne kütteperioodi algust ja konditsioneeri  enne jahutusperioodi algust.REFkliima OÜ omab Keskkonnaaameti käitlemisluba FKKL/324173, mis lubab jahutus-,kliimaseadmete ja soojuspumpade seotud toiminguteks ning on registreeritud fluoritud kasvuhoonegaase ja osoonkihti kahandavaid aineid sisaldavaid süsteeme  (FOKA) registris, mis annab õiguse hooldada süsteeme, milles on üle 3kg külmaainet. Meie mehaanikud on paigaldanud 15.a jooksul üle 6000.seadme,omavad vastavat külmamehaaniku taset nr.4 ning panevad pidevalt rõhku enesetäiendamisele  antud valdkonnas.

Õhk-õhk tüüpi soojuspumba hoolduse maksumus 80€+km, hind sisaldab transpordikulusi Harjumaa piires. Hooldus sisaldab:objektile väljasõit, siseosa filtrite pesu(antibakteriaalse ainega), sise ja välisosa soojusvaheti puhastamine(vajadusel pesu), elektriühenduste kontroll ja pingutamine,isolotsiooni kontroll,kondensaatvee kontroll ja vajadusel puhastus,külmaaine survete kontroll,lekkekontroll.

Õhk-vesi soojuspumba hoolduse maksumus on 120€+km, hind sisaldab transpordikulusi Harjumaa piires.Hooldus sisaldab: objektile väljasõit,tarbevee mahuti ja paisupaagi rõhkude kontroll,välisosa soojusvaheti puhastus,isolotsiooni kontroll,tsirkulatsioonpumba,veevooluanduri ja mudafiltri kontroll(vajadusel puhastus),elektriühenduste kontroll ja pingutamine,külmaaine survete kontroll, lekkekontroll.

Lisaks hooldusele tegeleme enda ja teiste poolt paigaldatud seadmetele tasulist remonti. Meie mehaanikud on kogenud spetsialistid, kes saavad hakkama ka kõige keerulistemate remonttöödega.Remonttööde tunnihind on 40€+km, lisandub materjali/varusosa hind ja transpordikulu 40€+km Harjumaa piires. Külmaaine R410A,R407C,R32,R134A maksab 80€/1kg.

Vajadusel tegeleme soojuspumba akteerimise ja remondikalkulatsiooniga kindlustuse jaoks.

Akti koostamine koos diagnostikaga maksab 150€ Harjumaa piires. Võta meiega ühendust ja meie tehnik lepib teiega kokku sobivaima aja.

Pood
0 Soovinimekiri
0 Võrdlus